Генеральний директор Фестивалю Людмила Запорожець визнана «Успішною жінкою України 2013 року» в номінації «Успішна жінка у політиці, державному управлінні та громадському житті»

30 травня 2013 року у залі засідань Київської міської  державної адміністрації  (м.Київ, вул. Хрещатик, 36) видавниче об'єднання «ІМІДЖ УКРАЇНА» презентувало книгу «Успішна жінка України», яка продовжує   серію іміджевих видань «Успішна людина − сильна країна».


Книга «Успішна жінка України»  − це ілюстрована розповідь про наших сучасниць, створена у результаті  спільних зусиль творчого колективу  видавничого  об'єднання «ІМІДЖ УКРАЇНА»  з різними державними і громадськими  організаціями, зокрема, з Спілкою жінок України, управлінням у справах жінок, ветеранів війни та праці Київської міської державної адміністрації та багатьма іншими.

Працівники видавничого  об'єднання «ІМІДЖ УКРАЇНА», яке спеціалізується на випуску іміджевих, презентаційних, подарункових видань, докладають багато зусиль, щоб і  в подальшому  реалізувати  суспільно потрібні проекти, спрямовані на утвердження привабливого іміджу нашої держави  серед світової спільноти, розкрити  виробничий, технічний, духовний потенціал українського народу. Готується  до друку  видання «Літопис звершень киян», спрямоване на  висвітлення  життєвого та творчого шляху   наших найактивніших співвітчизників та співвітчизниць, що  живуть і працюють у Києві і які, завдяки своїм успіхам, заслуговують визнання  широкого кола громадськості.  Продовжується  робота над   книгами «Нашому роду нема переводу. Славні  династії та родини України».

У своїй діяльності  ВО «ІМІДЖ УКРАЇНА»   тісно співпрацює з   організаторами та учасниками Свято-Георгіївського  міжнародного православного фестивалю культури і творчості. Виступи лауреатів цього  фестивалю на презентаціях   книг  видавництва стають  чудовою окрасою  таких свят.  Генеральний директор Свято-Георгіївського  міжнародного православного фестивалю культури і творчості Людмила Запорожець  визнана «Успішною жінкою України 2013 року» в номінації «Успішна жінка у політиці, державному управлінні та громадському житті» і нагороджена дипломом. Отже  благородна мета фестивалю - прагнення до утвердження в суспільстві  ідеалів  любові, добра і моралі – об’єднує навколо нього багатьох людей.

 

 
Киево-Печерская Лавра
Храмы Украины