Новости

В Центральном Доме офицеров состоялась премьера уникальной концертной программы "Заповеди Божьи"

 

 

19 мая в Центральном Доме офицеров после процедуры награждения финалистов, гостей и партнеров фестиваля состоялась премьера уникальной концертной программы "Заповеди Божьи"

 

Подробнее...

 

Свято-Георгиевский фестиваль готовит ряд уникальных концертных программ к финальному туру

В январе 2012 г. в Украине был организован и теперь постоянно проводится Свято-Георгиевский Международный Православный Фестиваль Культуры и Творчества (МПФКТ).

Подробнее...

 

У ІІ відбірковому турі активну участь взяли провідні викладачі і студенти кафедри художнього текстилю та моделювання костюма

Під егідою Свято - Георгіївського Міжнародного Православного Фестивалю Культури і творчості  пройшов його ІІ відбірковий тур, в якому прийняли активну участь провідні викладачі і студенти кафедри художнього текстилю та моделювання костюма під керівництвом Дійсного академіка Української академії архітектури, Народного художника України, кандидата мистецтвознавства Людмили Жоголь Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука. Це один з провідних вищих художніх закладів столиці, який, спираючись на кращі традиції української національної культури, завоював  авторитет, своїм високопрофесійним рівнем підготовки фахівців декоративно-прикладного мистецтва і дизайну.

Подробнее...

 

У Будинку офіцерів відбувся ІІ тур Міжнародного Свято-Георгіївського православного фестивалю культури і творчості

 

 

150 учасників із різних міст України, віком до 40 років, презентували свої номери. Конкурсанти змагалися у хореографії, вокалі, народному та декоративно-прикладному мистецтві. Відкрив концерт-змагання Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України.

Подробнее...

 

В Колонном зале КМДА состоялся праздничный концерт лауреатов и конкурсантов фестиваля

 

 

14 декабря в Колонном зале Киевской администрации состоялся праздничный  концерт  лауреатов и  конкурсантов фестиваля, посвященный Дню чествования ликвидаторов аварии на ЧАЕС

Подробнее...

 
Еще статьи...
Киево-Печерская Лавра
Храмы Украины